ПЛАНЕТА STEAM

Діти володіють природним прагненням пізнавати нове, досліджувати світ навколо, експериментувати, спостерігати і, звичайно ж, грати. Вони постійно вивчають навколишнє середовище, досвідченим шляхом знаходячи відповіді на свої питання, по суті дію, як справжні вчені.

Що станеться з цим предметом, якщо кинути його в воду - потоне він або буде плавати?

А що трапитися з машинкою, якщо запустити її з гірки?

Пошук відповідей на ці питання системно розвиває навички, що лежать в основі майбутніх успіхів дитини при вивченні математики, технології, фізики, інженерного проектування і навіть витончених мистецтв. Ігрове STEAM навчання, за допомогою діти інтуїтивно досліджують і вивчають світ навколо них, виконуючи різноманітні творчі завдання і постійно дізнаючись щось нове в ході спільної захоплюючої гри. «Планета STEAM» з першого ж моменту захоплює дітей, допомагає їм стати більш уважними і стимулює їх уяву.

• Розуміння причинно-наслідкових зв'язків
  • Спостереження і опис
  • Навики вирішення завдань
  • Розвиток уяви