Музичні інструменти про характер дитини

05 червня 2021
Музичні інструменти про характер дитини

Якщо у вас є можливість показати дитині усі музичні інструменти — обов’язково подивіться, який інструмент обере ваша дитина. Цей вибір надасть вам інформацію про саму дитину.

Аналізуючи вибраний інструмент, можна багато чого зрозуміти та проаналізувати.

Наприклад, якщо дитина обирає ударні інструменти: барабан, бубон, ложки, колотушки, то їй не вистачає відчуття впевненості, стійкості, фізичної активності або у неї є бажання позбутися гніву та роздратування.

Вибір духових музичних інструментів (сопілок, дудок, тощо) вказує на необхідність бути вислуханою або свідчить про недостатню розвиненість уміння заявити по себе, бути почутим.

Зосередженість дитини на клавішних інструментах свідчить про потенціал інтелектуальних здібностей дитячої особистості.

Струнні музичні інструменти (дитяча ліра, скрипка, тощо) сигналізують про потребу співчутливого і ніжного ставлення до дитини або про бажання виразити ніжні та сердечні почуття.

Релаксаційна вправа

"Я гарний, наче музика"

На початку зосереджуємо увагу дітей на красі музичної композиції. Включіть їй приємну музику.

Згодом кажемо дітям, які гарні у них вушка, бо вино можуть чути цю музику. Починаємо гладити їх.

Потім гладимо і лобик, і носик, і щічки, і шийку, і волоссячко (голівку), вказуючи, що вони такі ж гарні, як ця музика.

Розповідаємо, що дякуючи музиці, діти стають ще кращими, здоровішими та розумнішими!