ЛогікЛайк - освітній сайт для дітей

LogicLike.com (ЛогікЛайк) - освітній сайт для дітей 5-12 років. Це повноцінний комплекс для занять логікою і математикою.

Мета авторів проекту - розвинути у дитини логічне і математичне мислення, навчити міркувати і не боятися складних завдань.

Сайт використовують батьки разом з дітьми-дошкільнятами і учні 1-5 класів для самостійних.

На сайті більше 3500 логічних задач в 17 тематичних розділах (логічні задачі, загадки, математичні ребуси, закономірності, ігри зі словами, перестановки, завдання з шахами і судоку і ін.). Завдання барвисто оформлені і супроводжуються теорією, відповідями і поясненнями. Для самих маленьких, хто ще не вміє читати, є озвучка від Робота Клапана.

Дитина покроково проходить навчання, переходить від простих завдань до більш складних. При цьому отримує нагороди-зірочки за правильні відповіді та інші нагороди в системі за регулярні заняття. Успіхи дитини відображаються в особистому кабінеті. За проходження 20%, 60% і 95% курсу учні отримують сертифікати.

На LogicLike.com зручно займатися з будь-якого пристрою (мобільного телефону, планшета, ноутбука, персонального комп'ютера).

Пробний період - 2 дні, далі заняття по платній підписці. Для тих, хто купує підписку вперше, час подвоюється (наприклад, замість 3-х місяців отримуєте 6 місяців занять онлайн). Є мультиаккаунт: він зручний, якщо у вашій родині двоє, троє і більше дітей займаються на сайті (у кожного є свій аккаунт і відображаються свої успіхи).

Зареєструватися і протестувати сайт можна за посиланням - https://logiclike.com/wizard.