04 березня 2024
«Дбаємо про фізичне здоров’я та психологічний імунітет»

З метою збереження фізичного й емоційного здоров’я дітей  під час воєнного стану в Україні, окремі обставини якого  можуть призводити до зменшення фізичної активності, зниження інтенсивності соціальних зв’язків і контактів, збільшення стресових ситуацій та емоційної напруги, задля утвердження принципів здорового способу життя, поширення інформації про методи боротьби зі стресовими ситуаціями,  в  КЗ «ДНЗ № 15 ВМР» з 26.02. по 01.03.2024 року  проходив інформаційний марафон «Дбаємо про фізичне здоров’я та психологічний імунітет» (#дбаємо_про_фізичне_здоровя_та_імунітет)

Дитинство - це той період, який усі намагаються наповнити   щонайкращим. Для досягнення позитивних результатів  з формування здорового способу життя з дітьми дошкільних груп  проведено серію тематичних занять, інструктором фізкультури Аліною Панаскевич та вихователем старшої групи Наталією Сич було організовано спортивне світь «У рухливі ігри граємо – про здоров’я дбаємо», яке сприяло формуванню у дітей позитивного ставлення до здорового способу життя.

Підсумком інформаційного марафону #дбаємо_про_фізичне_здоровʼя_та_імунітет став фотоколадж «Дбаємо про фізичне здоровʼя та психологічний імунітет» та виставка малюнків «Мозаїка здоровʼя»