![](https://dnz15pazlik.vn.ua/sites/default/files/styles/120x80/public/regulatory-1.png?itok=bYnKO8Fs)
Міністерство освіти і науки України
29.09.2022 року садочок "Пазлик" розпочав роботу над проєктом «Компостуй – Землю врятуй!». Було проведено відкриття компостеру та подоровано дітям ігрошкові набори для садівництва.
Захід відбувся за підтримки проєкту “Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», що анонсований німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH».