30 грудня 2022
Новорічна казка

Новий рік – найулюбленіше свято дітвори.

Напередодні свята всіх завжди охоплює дивне відчуття, що неодмінно має статися щось радісне та чарівне. Усюди святкова атмосфера, усі готуються до свята – вибирають красиві ялинки, купують різні фрукти, солодощі, готують подарунки для близьких. Адже Новий рік  – це наче казка для всіх.

На святковому ранку всі занурилися у казку. Новорічна ялинка принесла дошкільнятам чудові сюрпризи, на які вони з нетерпінням чекали. Тут лунали пісні та вірші. Діти водили хороводи, грали в різні ігри. Та найбільше радості малюкам приніс Санта Клаус.  Він, звісно ж, прийшов до вихованців садочка не з пустими руками та не один, а з казковими героями Мікі Маусом та Міні Маусом, Алісою та всіма героями Країни див!