14 жовтня 2017
Спортивно-музичне свято "Козацькі забави"

Щасливі усмішки малят, здоровий бадьорий настрій, бажання приймати участь у змаганнях, іграх, перемагати і радіти за досягнення друзів – хіба це не те, що потрібно дітям, адже саме дошкільний вік, це вік становлення дитини, усвідомлення її особистісного Я.

Оскільки діти мають особливу потребу у високій емоційній насиченості буття, особливе місце в системі фізичного виховання відводиться святам і спортивним розвагам, що дають можливість створити у дітей радісний настрій, викликати позитивні емоції, допомагають дитині самовиразитися, розкрити свій внутрішній потенціал, проявити творчість у руховій діяльності.

Саме тому, напередодні Дня українського козацтва, 13 жовтня  у садочку відбулося спортивно-музичне свято "Козацькі забави" для дітей середньої та старшої груп.

Поїдання вареників, перетягування канату, їзда на «конях», танці, сяючі очі дітей, усміхнені обличчя, небажання залишати цікавий світ гри  – ось на такому емоційно-піднесеному рівні відбулося свято в дошкільному закладі.