Шановні батьки! Допоможіть, будь ласка, своїй дитині правильно організувати час перебування у дитячому садку

Запрошуємо Вас дотримуватися таких правил:

1. Вчасно приводити та забирати дитину з дошкільного закладу, залежно від режиму дня групи.

2. Якщо Ви запізнюєтеся, попередьте, будь ласка, вихователів телефонним дзвінком. І коли Ви привели дитину із запізненням, Вам слід дочекатися вихователя і передати йому дитину. Неприпустимо залишати дитину саму у приймальній кімнаті групи.

3. Поважати людську гідність і професійну честь працівників ЗДО. Виявляти до них повагу в присутності дитини.

4. Неприпустимо розмовляти в ЗДО ненормативною лексикою та підвищеним тоном будь з ким - батьками, дітьми, працівниками дитячого садка.

5. Поважати гідність своєї дитини та інших дітей.

6. Виконувати рекомендації педагогічних та медичних працівників ЗДО щодо розвитку, виховання, зміцнення здоров'я дитини та її гігієни.

7. Приводити дитину в ЗДО в чистому одязі, у взутті, що відповідає розміру ноги дитини та санітарно-гігієнічним вимогам.

8. Приводити в ЗДО здорову дитину, повідомляти вихователя про її самопочуття вдома та незвичайні випадки (падіння, ушкодження, скарги на погане самопочуття тощо).

9. Своєчасно повідомляти вихователів або адміністрацію закладу про хворобу дитини та інші причини її відсутності.

10. Вихователь та медична сестра зобов’язані щодня оглядати дитину з метою своєчасного виявлення ознак хвороб (сипу, розчосу, загноєння очей і ін.), нездужання (головний біль, хворе горло, слинотеча та ін.), тілесних ушкоджень (синці, подряпини, гулі тощо).

11. Якщо під час ранкового прийому в ЗДО у дитини виявлено ознаки хвороби, батьки зобов’язані звернутися до лікаря за консультацією або медичною допомогою.

12. Батьки, або особи, що за їх дорученням приводять дитину в дошкільний заклад, мають передати дитину вихователю або тому працівникові, який приймає дітей в цей час. Неприпустимо відправляти дитину до ЗДО саму, без супроводу дорослого. Увечері при залишенні дітьми дошкільного закладу вихователь зобов’язаний передати дитину батькам або іншій особі, що прийшла за нею за їх дорученням.

13. Батькам варто заздалегідь зазначити вихователям в об’єктивних даних дитини інформацію щодо тих осіб, яким вони доручають приводити та забирати дитину з дошкільного закладу.

14. Вихователь не має права віддавати дітей з дошкільного закладу малолітнім дітям, батькам у стані алкогольного чи іншого сп’яніння.

15. Вносити плату за харчування до 15 числа кожного місяця.

16. Вихователь не несе відповідальності за збереження прикрас (сережки, хрестики, смартпристрої тощо).

17. З метою збереження життя і здоров'я дітей, запобігання травматизму заборонено пересуватися на транспортних засобах територією дошкільного закладу та приходити з будь-якими домашніми тваринами.

18. Ранковий туалет дітей потрібно робити вдома. Батьки мають приводити дітей до ЗДО чистими, охайними та по сезону вдягненими.

19. Не годувати зранку дитину чіпсами, цукерками, та продуктами, що містять креми, хімічні ароматизатори, барвники.

20. Просимо Вас не давати дитині з собою в дитячий садочок будь які продукти харчування.

Під час складання правил використано:

• Закон України "Про освіту".
  • Закон України «Про дошкільну освіту».
  • Положення прозаклад дошкільної освіти.
  • Санітарний регламент.
  • Статут освітнього закладу.