10 лютого 2023
Інформаційний марафон «Дбаємо про фізичне здоров’я та психологічний імунітет»

КЗ «ДНЗ №15 ВМР» з 06.02. по 10.02.2023 року  проходив інформаційний марафон «Дбаємо про фізичне здоров’я та психологічний імунітет».

Дитинство - це той період, який усі намагаються наповнити   щонайкращим. Для досягнення позитивних результатів  з формування здорового способу життя з дітьми дошкільних груп  проведено серію тематичних занять:

• «Формула здоров’я » старша група № 4 інструктор з фізкультури Аліна Панаскевич,
  • «Як здоров’я зберегти»  старша група № 3 Практичний психолог Юлія Гусак,
  • « Їжа – джерело росту і здоров’я» молодша група  № 5 Наталія Ткачук,
  • « Квіти настрою» середня група № 7 практичний психолог Юлія Гусак,
  • « Вітаміни друзі дітей» група раннього віку  № 2 Неля Діденко.

З метою розширення знань про бережливе ставлення до власного здоров'я та ознайомлення з джерелом народної медицини з  дошкільниками старших  груп № 3, 4 було проведено  тематичну вікторину «Книгу почитаєш - про здоров’я все пізнаєш» вихователі Олена Йосипчук, Оксана Господарчук.

Інструктором фізкультури Аліною Панаскевич та вихователями старших груп Оленою Мохсен та Мариною Бондарчук було організовано проведення квесту «Крок за кроком до здоров’я», яки сприяв формуванню у дітей позитивного ставлення до здорового харчування.

Щодо підвищення інтересу до здорового способу життя  була  проведена співпраця з родинами вихованців. В рамках інформаційного марафону для батьків  усіх вікових груп закладу проведено    консультації на теми:

• «Режим дня, регулярне харчування та повноцінний відпочинок, попри всі складнощі»
  • «Депресія у батьків може викликати депресію в дітей»
  • «Значення фізкультури в дошкільну віці»
  • «Вплив емоцій на здоров’я ».

Підсумком інформаційного марафону став челендж «#моя_сила_у_...».