Електронно-освітній ресурс для дітей старшого дошкільного віку «РОЗУМНИКИ ТА РОЗУМНИЦІ»

Електронний навчальний посібник «Розумники та розумниці» сприяє формуванню елементарних математичних понять, удосконаленню навички рахунку, вмінню працювати з цифрами і геометричними фігурами, орієнтуватися на площині і у величинах. Допомагає засвоєнню навичок читання, вивчення літер, розвивати комунікативні здібності, розширювати словниковий запас і знання про навколишній світ.

Методичні рекомендації щодо використання даного посібника в освітньому процесі розкривають дидактичні основи використання комп’ютерних ігор, вправ у роботі з старшими дошкільниками, щодо формування компетентності за освітніми лініями «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі» та «Мовлення дитини» Базового компоненту дошкільної освіти.

Дидактичні вправи серії «Розумники та розумниці», де навчальний матеріал розбитий на блоки, допомагає дітям краще засвоювати знання, отримані на заняттях, стимулює інтерес до нових знань.

Електронний навчальний посібник «Розумники та розумниці» рекомендовано вихователям ДНЗ для використання у роботі з дітьми старшого дошкільного віку.

Автор:

Шевченко Інна Олександрівна

вихователь-методист КЗ «ДНЗ №15 ВМР»