Навчально-методичний посібник «STREAM – освіта: від дорослих до дітей»

Основна ідея посібника. Посібник спрямований не тільки на ознайомлення батьків з альтернативною програмою «STREAM – освіта, або Стежинки у Всесвіт», її завданнями, напрямками роботи, структурою, а і з метою відчути себе на місці дитини, поринувши у цікавий світ технологій, інженерії, природничих наук, мистецтва, математики, читання та письма, не тільки  пригадати або отримати нові знання, але й відтворити їх разом зі своєю дитиною. Адже визначною характеристикою програми є її особистісна спрямованість, коли найвищою метою інтеграції в освіті є особистість.

Мета. Пошук шляхів, спрямованих на формування взаєморозуміння та довіри, побудова партнерської взаємодії між закладом і родиною. Сприяти розвитку взаємодії батьків та дітей, зміцнюючи тим самим родинні зв’язки, стосунки між дорослим та дитиною.

Новизна. Запропонована нами система роботи розглядається як новий інтеграційний підхід до розвитку, освітньої діяльності та виховання дітей в родині. Будується на створенні інформаційно-просвітницького простору для батьків та інших членів родини, які беруть участь у вихованні дитини.

Автори:

Шевченко Інна Олександрівна

вихователь-методист КЗ «ДНЗ №15 ВМР»

Гук Ірина Анатоліївна

вихователь КЗ «ДНЗ №15 ВМР»