Педагогічна практика слухачів курсів підвищення кваліфікації

10 жовтня 2018 року заклад гостинно приймав слухачів курсів підвищення кваліфікації КВНЗ «ВАНО». Для гостей було організовано екскурсію, яку проводила завідувач ЗДО Голубчик Т.О., ознайомивши усіх присутніх з інтер’єром закладу та специфікою освітньої діяльності.

Вихователь молодшої групи  №3 «Банановий острів» Йосипчук О.П., провела інтегроване заняття «Лісове містечко», використавши елементи альтернативної програми розвитку культури інженерного мислення «STREAM- освіта, або Стежинки у Всесвіт».

Після обговорення заняття, слухачам курсів вихователь – методист Шевченко І.О. та вихователь Гук І.А.  представили посібник «STREAM – освіта: від дорослих до дітей». Система роботи за даним посібником розглядається як новий інтеграційний підхід до розвитку та виховання дітей в родині, будується на створенні інформаційно-просвітницького простору для батьків та інших членів родини, які беруть участь у вихованні дитини. Вихователі ЗДО мали можливість самостійно виконати практичні завдання представленні у посібнику, а саме провести досліди: «Виверження вулкана», «Магія води», «Як з’являється веселка»

Практичний психолог закладу Тимовська А.В. провела з присутніми міні – тренінг «Особливості дитячої гри».