Педагогічна рада "Формування мовленнєвої компетентності дошкільників"

Реалізуючи освітні завдання на 2018 – 2019 н.р., з метою створення  в закладі дошкільної освіти сучасного креативного мовленнєвого середовища в контексті формування в дітей культури спілкування, виховання мовленнєвої культури особистості, 30.11.2018 року відбулося засідання педагогічної ради  на тему: «Формування мовленнєвої компетентності дошкільників засобами художнього слова в інтегрованому просторі закладу дошкільної освіти».

Це сприяло підвищенню теоретичного та практичного рівня педагогів з даного питання, удосконаленню навичок вихователів у використанні методів та прийомів для  розвитку зв’язного мовлення дітей засобами художнього слова та образотворчого мистецтва.

Сич Наталія Олександрівна представила презентацію-захист власного інноваційного професійного досвіду за темою: «У садочку малюки розмовляють залюбки» (розвиток комунікативної компетенції дітей за моделлю творчого розвитку».

Вихователі усіх вікових груп представили дидактичні, розвивальні  ігри, посібники з розвитку мовленнєво-комунікативних здібностей дошкільників.