Web-quest «Інноваційні педагогічні технології з національно - патріотичного виховання»

Web-quest «Інноваційні педагогічні технології з національно-патріотичного виховання» має методичне спрямування. Як його учасники Ви отримаєте навички діяльності в інформаційному просторі. Обов’язковим результатом такої діяльності становитиме презентація, що розкриє суть національно-патриотичного виховання. У методичному аспекті Ви маєте продумати та запропонувати, як можна використати інноваційні технології з у практиці роботи закладу дошкільної освіти.

Пам'ятка учасникам веб-квесту:

• шукайте і підтримуйте в собі тільки хороше.

• читайте дуже уважно завдання.

• не кажіть занадто довго і занадто часто. Не перебивайте, не виправляйте, не судіть того хто розповідає.

• намагайтеся брати активну участь у всіх запропонованих вправах, ситуаціях, іграх.

• будьте винахідливі і використовуйте творчий підхід.

• вчіться довіряти Вашому внутрішньому почуттю.

• будьте терплячі й наполегливі, поважайте інших.

Завдання

1. Вам необхідно поєднатися у 3 підгрупи (2-3 особи) та методом жеребкування дізнатися, яку проблему ваша команда досліджуватиме.
  2. Кожний з учасників групи має обрати одну з ролей (сайт для жеребкування).
  3. Кожна роль передбачає виконання певних завдань; для їхнього виконання скористуйтеся посиланнями в мережі Інтернет (вкладка «Ресурси»).
  4. Після завершення виконання всіх завдань складіть підсумковий звіт-презентацію, який формується зі звіту кожної підгрупи у вигляді слайдів, створених у програмі PowerPoint або в якості презентації розробленого методичного посібника продемонстрованого на семінарі-практикумі.
  5. Після презентацій оцінюються досягнення власної підгрупи та інших. Результати повідомляються.
  6.  Підводяться підсумки вправою «Перевір себе».
  7. Виконується  рефлексію (складається есе).

Проблеми досліджень:

1. Громадянське та національно - патріотичне виховання дошкільників в реаліях сьогодення.
  2. Формування національно-патріотичної свідомості дошкільників через національний побут.
  3. Українська національна страва – як елемент патріотичного виховання.

Перелік інформаційних електронних ресурсів для веб - квесту

«Інноваційні педагогічні технології з національно - патріотичного виховання»

1. Національно-патріотичне виховання дітей дошкільного віку
  2. Патріотичне виховання дошкільників