Засідання педагогічної ради на тему: "Екологічні акції та проєкти, як засіб формування в дошкільників навичок поведінки для сталого розвитку"

Екологічне виховання є одним з найважливіших завдань сьогодення та майбутнього. Останні декілька років все частіше ми чуємо такі словосполучення, як «екологічна криза», «екологічна катастрофа». Люди так марнотратно використовують природу, що вже практично не залишилося екологічно чистих куточків на нашій планеті. Народи й держави планети Земля вже чітко усвідомлюють: стихійно і без контролю використовувати її природні ресурси не можна.Екологічне виховання є одним з найважливіших завдань сьогодення та майбутнього. Останні декілька років все частіше ми чуємо такі словосполучення, як «екологічна криза», «екологічна катастрофа». Люди так марнотратно використовують природу, що вже практично не залишилося екологічно чистих куточків на нашій планеті. Народи й держави планети Земля вже чітко усвідомлюють: стихійно і без контролю використовувати її природні ресурси не можна.

Екологічне виховання — процес активного формування системи знань та уявлень про взаємини всіх природних факторів та їх взаємозалежність у відповідній єдності із природоохоронними моральними установами.

Саме тому одним із завдань КЗ «ДНЗ№15 ВМР» у 2022/2023 навчальному році є: "Вдосконялення в дітей основи сталого способ життя завдяки участі у проектній діяльності природничо-екологічного змісту". З метою реалізації зазначеного завдання 31.05.2023 року відбулося засідання педагогічної ради (проблемний стіл) метою якої було: підвищення рівень знань педагогів щодо формування у дітей основ сталого способу життя шляхом впровадження екологічних акцій та міні проєктів; націлення педагогів на проведення проєктної діяльності природничо-екологічного напрямку. Педагоги обмінялися досвідом, презентуючі власні наробки з теми, прийняли активну участь у обговоренні проблем екологічного виховання.