Засідання педагогічної ради на тему: «Формування стресостійкості учасників освітнього процесу за допомогою емоційно-інтелектуального розвитку».

     З метою реалізації річного завдання "Формувати стресостійкість учасників освітнього процессу за допомогою емоційно-інтелектуального розвитку" 23.02.2023 року відбулося засідання педагогічної ради. Основною метою якої було підвищення рівеня знань педагогів щодо формування стресостійкості учасників освітнього процесу за допомогою емоційно-інтелектуального розвитку; націлити педагогів на емоційно-інтелектуальний розвиток дошкільників.

    Практичним психологом Юлією Гусак було проведено майстер - клас для педагогів "Формування психологічного здоров’я дітей дошкільного віку", вихователь - методист Анастасія Калужських презентувала педагогам "Ігри емоційно-інтелектуального розвитку в роботі з дошкільниками" у формі інтерактивної презентації з можливостю прийняття участі у емоційно-інтелектуальних іграх. За результатами педагогічної ради педагоги отримали методичні рекомендації та практичні навики, щодо методів та прийомів розвитку емоційно-інтелекту у дошкільників.