Засідання педагогічної ради  на тему: "Сучасні засоби формування в дітей відчуття приналежності до своєї країни"

Одним з основних завдань КЗ «ДНЗ№15 ВМР» у 2022/2023 навчальному році є  «Розвиток у дітей відчуття приналежності до своєї країни шляхом впровадження практичних форм та методів роботи громадянсько-патріотичного змісту». З метою реалізації зазначеного завдання 30.11.2022 року відбулося засідання педагогічної ради  на тему: "Сучасні засоби формування в дітей відчуття приналежності до своєї країни". Яка сприяла підвищенню теоретичного та практичного рівня педагогів з даного питання, удосконаленню навичок вихователів у використанні інноваційних методів та прийомів для  розвитку громадянсько-патріотичних відчуттів у дошкільників. Педагоги обмінялися досвідом, презентуючі власні наробки з теми, прийняли участь у майстер-класі з виготовлення ляльки-травниці.